KARGO / DEĞİŞİM / İADE SÜRECİ

 • KARGO SÜRECİ
 • Siparişleriniz “1-3” iş günü içerisinde işleme alınarak, kargo firması tarafından kargo takip numaranız SMS olarak iletilecektir.( Sipariş verirken bilgilendirme kısa mesajı alabilmek adına cep telefonu numaranızı doğru yazdığından emin olmanızı öneririz.)
 • Kargo şirketine teslim edilen paketlerimiz “1-3” iş günü içerisinde tarafınıza iletilecektir, Yoğunluktan dolayı bu süreçte değişiklik gösterebilmektedir.

Değişim / İade Prosedürü 

 • Değiştirmek/iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, aşağıdaki değişim/iade koşulları çerçevesinde, sitede bulunan değişim/iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte formda belirtilen şekilde Yurtici Kargo şirketi ile ücretsiz olarak bizlere geri gönderebilirsiniz. Formunuzda tüm detayları ayrıca görebilirsiniz.
 • Ürünlerin değiştirilebilmesi veya iade edilebilmesi için aşağıda belirtilen değişim ve/veya iade koşullarına uyulması gerekmektedir.
 • Değişim/iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İade paketiniz bizlere ulaştıktan 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza bilgi maili gönderilecektir.
 • Değişim yapılacak ve/veya iade edilecek ürün veya ürünlerin kullanılmamış olması, ter kokmamış kirlenmemiş olması, tadilat (paça boyu, ütü izi dikişi, daraltma vs.) yapılmamış olması, üzerine parfüm kokusu sinmemiş , yıkanmamış olması gerekmektedir.

Değişim / İade Şartları

Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

 • Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
 • İnternet sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak Yurt içi kargo şirketi ile ücretsiz (Nefer Konfeksiyon ödemeli) geri gönderebilirsiniz. Forma değişim yapmak istediğiniz ürünü ve yerine hangi beden/numara istediğinizi belirtmelisiniz
 • İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve değiştirmek istediğiniz ürün eğer stoklarda mevcut ise ürün 1-5 İş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir.
 • Ürün stoklarda mevcut değil ise ücret iadeniz gerçekleşir. Değişim talebinde bulunduğunuz ürünü değişim formu doldurarak “Değişim Talebi” olduğunu form üzerinde yazılı olarak belirterek, ürünü eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde NEFER KONFEKSİYON TURİZİM MEDİKAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. iade adresine göndermelisiniz.
 • Ürün değişim adresi : NEFER KONFEKSİYON TURİZM MEDİKAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Reşatbey Mah. Tekstilciler ve Gıdacılar Çarşısı Sokak. B/8 Blok No: 8/13 Akhisar/MANİSA

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

 • Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz internet sitemizde bulunan değişim / iade formunuzu doldurarak anlaşmalı olduğumuz Yurt içi kargo şirketi  ile ücretsiz (Nefer Konfeksiyon ödemeli) geri gönderebilirsiniz.
 • Ürününüz bize ulaştığında 1-5 iş günü içerisinde yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz kabul edildiğinde size bir bilgi e-postası gönderilir.
 • Ürün iade adresi: NEFER KONFEKSİYON TURİZM MEDİKAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Reşatbey Mah. Tekstilciler ve Gıdacılar Çarşısı Sokak. B/8 Blok No: 8/13 Akhisar/MANİSA

 

Satın aldığım ürünü kaç gün içerisinde değiştirmem veya iade etmem gerekiyor?

Ürününüzü teslim aldığınız andan itibaren 14gün içerisinde yukarıdaki iade/değişim prosedürünü takip ederek iade edebilirsiniz veya değiştirebilirsiniz.

Elime ulaşan üründe renk ya da beden değişimi yapabilir miyim?

Değişim  istenen model üründe ve beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Talep edilen ürün stoklarda mevcut ise değişim, mevcut değilse ücret iadeniz yapılır.

Satın aldığım ürün kusurlu ise nasıl değiştirebilirim?

NEFER KONFEKSİYON sizi mağdur etmemek adına tüm ürünler kalite kontrolünden geçirilmektedir. Yine de böyle bir durumla karşılaşırsanız ürün değişimi talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için değişim prosedürünü takip etmeniz yeterlidir.

Satın aldığım ürünü farklı bir ürün ile değiştirebilir miyim?

Farklı bir ürün ile değişim yapılmaktadır.

İade veya değişim için ürünü hangi adrese göndermeliyim?
Ürün iade/değişim adresi:

NEFER KONFEKSİYON TURİZM MEDİKAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Reşatbey Mah. Tekstilciler ve Gıdacılar Çarşısı Sokak. B/8 Blok No: 8/13 Akhisar/MANİSA

İade edeceğim veya değiştireceğim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?
Gönderdiğiniz hiçbir iade/değişim işlemi için kargo ücreti ödemezsiniz

 

İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman gerçekleşecek?

 • İade ettiğiniz ürünün önce iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir.
 • İade ettiğiniz ürün/ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeleri 1-5 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.
 • İade işlemi onaylanan siparişlerin, para iadesi yapıldığına dair size bir bilgi e-postası gönderilecektir ve ürün bedeli ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilecektir.
 • İadenizin ekstrenize yansıma süresi ortalama 1-10 iş günüdür. Bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
 • İade işleminizin kredi kartınıza/banka kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.
Add to cart